Новости

Новости Изюмского комбината хлебопродуктов

 

29 серпня в Ізюмі на стадіоні «Крем’янець пройшло нагородження переможців та призерів відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських команд «IZYUM CUP»  сезону 2021  року.
Турнір був організований на теренах новоствореного Ізюмського району з ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка.  Ігри, в яких брали участь сім команд, тривали протягом травня-серпня 2021 року на стадіонах шести громад району.

 

Подробнее: «Молнія» ІКХП – переможець відкритого Чемпіонату з футболу «IZYUM CUP» серед аматорських команд...

 

23 липня 2021 року з метою підвищення готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій та відпрацювання спільних дій в умовах екстрених ситуацій на базі філії акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Ізюмський комбінат хлібопродуктів" керівництвом Ізюмського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області спільно з керівництвом підприємства було проведено пожежно-тактичні навчання з гасінням умовної пожежі на елеваторі.

 

Подробнее: Вогнеборці. Реагування на НС на місцевому рівні.

03 липня 2021 року відзначив своє 95-річчя ветеран Великої вітчизняної війни, житель села Оскіл Мирошниченко Григорій Денисович. Привітав ювіляра зі святом і директор філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП», депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов. Григорій Денисович отримав від Вісхана Алавдійовича подарунок, привітання та слова подяки за його героїчний приклад нащадкам.

 


01 

02 

 

 

 

22 червня 2021 року з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні депутат Харківської  обласної ради, директор філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» Вісхан Ісламов прийняв участь у покладанні квітів до могили невідомого солдата в селі Капитолівка.

 

Подробнее: 22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 

 

12 червня 2021 в м. Ізюм Харківської області за підтримки депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова та місцевої влади з метою популяризації спорту та здорового способу життя Громадська  організація «Івент студія РИТМ-денс» організувала масштабне спортивне свято «ВЕЛОДЕНЬ З ДРУЗЯМИ – 2021». 

 

Подробнее: Велодень в м. Ізюм